„Zdro­wie psy­chicz­ne w XXI w.” – za nami spo­tka­nie z Bog­da­nem de Barbaro

W minio­ny pią­tek odby­ło się spo­tka­nie z prof. Bog­da­nem de Bar­ba­ro na temat zdro­wia psy­chicz­ne­go w XXI wie­ku. Roz­mo­wę popro­wa­dzi­ła Kata­rzy­na Kubi­siow­ska. Dzię­ku­je­my wszyst­kim oso­bom, któ­re wzię­ły udział w tym waż­nym wydarzeniu.

A tych w Was, któ­rym nie uda­ło się być na spo­tka­niu, zapra­sza­my do obej­rze­nia nagrania.

Zapra­sza­my do oglą­da­nia i komen­to­wa­nia. A już nie­ba­wem zapro­si­my Was na kolej­ne spo­tka­nia doty­czą­ce tro­ski o emo­cje i zdro­wie psy­chicz­ne. Obser­wuj­cie nas.

Do zoba­cze­nia!

Fot. (stop­klat­ka): Jakub Katarzyński

#newsletter
Bądź na bieżąco