Joga na dachu

  • poniedziałek 18.09.2023
  • godzina: 17:30 - 19:00

OD ORGANIZATORKI:

Serdecznie zapraszam na letnie spotkania z jogą na dachu pięknego Domu Utopii w Nowej Hucie. Będziemy spotykać się w każdy poniedziałek od 17:30 do 19:00 na zajęcia jogi vinasy, dostosowanej do poziomu, potrzeb i możliwości grupy. 


Z jednej strony będziemy się mogli nacieszyć wszelkimi zaletami praktyki na zewnątrz – otwartą przestrzeń tarasu, zielonym otoczeniem, bliskością zalewu i świeżym powietrzem, z drugiej strony będziemy mieli stabilne i równe podłoże, dostęp do łazienki i miejsce do przebrania. 
Co więcej, nawet deszczowa pogoda nam niestraszna – w jej przypadku będziemy wygodnie ćwiczyć w budynku, w sali z lustrami. 
Sala na deszczową pogodę jest mniejsza, dlatego jej pojemność stanowi ograniczenie ilości miejsc w grupie. W czasie słonecznej pogody ilość osób może być większa. 


Pierwszeństwo zapisu mają osoby wykupujące karnet. Na zajęcia obowiązują zapisy. 

Co jest potrzebne?
Warto wziąć swoją matę, coś lekkiego do przykrycia na czas relaksu i wodę. 
Kostki i paski będą dostępne na miejscu. Mam również do dyspozycji maty, ale proszę o informację, komu będzie potrzebna 

Zapisy:
Drogą mailową: olga.szkonter@gmail.com
lub telefoniczną: 577 008 258

Koszt:
150 zł karnet na 4 wejścia 
45 zł za jednorazowe wejście 

LOKALIZACJA: Dom Utopii os. Szkolne 26 A 31-977 Kraków-Nowa Huta

Prowadząca:
Olga Szkonter – dyplomowana nauczycielka jogi metodą vinyasa krama i filozofka z wykształcenia; Jako jedna z pierwszych osób ukończyła Szkolenie nauczycielskie u Macieja Wieloboba w Krakowie. Od ponad dziesięciu lat prowadzi regularne zajęcia jogi dla grup o różnych potrzebach, a także warsztaty – stacjonarne i wyjazdowe; Szkoli przyszłych nauczycieli jogi na GSWH w Katowicach. Fascynują ją różne formy pracy z ciałem i ich terapeutyczny oraz rozwojowy charakter.
W praktyce szuka rozluźnienia, lekkości i radości.

Metoda:
Vinyasa krama joga – w metodzie vinyasa krama jogi najważniejszy jest oddech, płynność i miękkość.
Integrujemy w niej świadomy oddech, ruch i uważność. Poruszamy wszystkie struktury ciała, przechodząc płynnie między pozycjami szukamy poczucia wygody, stabilności, wolności od napięcia i radości.
Zachowując uważność pracujemy w obrębie swoich możliwości i dostosowujemy pozycje do swoich potrzeb, co czyni tę metodę efektywną, a nieagresywną. Sekwencje vinyasy kończy relaksacja , ćwiczenia uważności oddechu (pranajamy) i medytacji.

W razie pytań piszcie lub dzwońcie.


Do zobaczenia na macie, na dachu!:)

Print this page
#newsletter
Bądź na bieżąco