Spół­dziel­nia Dob­rych Prak­tyk: Deba­ta o przy­szło­ści tere­nu Kom­bi­na­tu w Nowej Hucie

  • data: czwartek
    10.10.2024
  • godzina: 18:00 - 20:00

Od orga­ni­za­to­ra, Kra­kow­skie­go Alar­mu Smogowego:

Dro­dzy Miesz­kań­cy Kra­ko­wa i Nowej Huty! Zapra­sza­my na deba­tę o przy­szło­ści tere­nu Kom­bi­na­tu w Nowej Hucie! 

Już 10 paź­dzier­ni­ka odbę­dzie się wyjąt­ko­wa deba­ta doty­czą­ca emi­sji prze­my­sło­wych i przy­szło­ści tere­nu nowo­huc­kie­go Kom­bi­na­tu. To dosko­na­ła oka­zja, aby wspól­nie poroz­ma­wiać o przy­szło­ści tej czę­ści Kra­ko­wa, wymie­nić się poglą­da­mi oraz wypra­co­wać naj­lep­sze rozwiązania. 

W deba­cie wezmą udział:

Alek­san­der Miszal­ski – Pre­zy­dent Mia­sta Kra­ko­wa;
dr hab. inż. Mariusz Czop, prof. AGH – spe­cja­li­sta z Aka­de­mii Gór­ni­czo-Hut­ni­czej im. Sta­ni­sła­wa Sta­szi­ca w Kra­ko­wie;
Eks­per­ci z Wise­Eu­ro­pa, przed­sta­wia­ją­cy wyzwa­nia zie­lo­nej trans­for­ma­cji w hut­nic­twie;
Rado­sław Żydok – Wice­pre­zes Dol­no­ślą­skiej Doli­ny Wodorowej.

Zapro­sze­nie zosta­ło wysła­ne rów­nież do fir­my Arce­lor­Mit­tal, czy­li wła­ści­cie­la tere­nów nowo­huc­kie­go kom­bi­na­tu meta­lur­gicz­ne­go. Liczy­my na udział wszyst­kich zapro­szo­nych uczestników.

Zachę­ca­my do udzia­łu wszyst­kich, któ­rzy chcą mieć wpływ na to, jak będzie wyglą­dać przy­szłość Nowej Huty!

Orga­ni­za­to­rem wyda­rze­nia jest Sto­wa­rzy­sze­nie Alarm Smo­go­wy, a part­ne­ra­mi Dom Uto­pii – Mię­dzy­na­ro­do­we Cen­trum Empa­tii oraz SmogLab.

Kie­dy? Czwar­tek, 10.10.2024, godz. 18:00.
Gdzie? Dom Uto­pii – Mię­dzy­na­ro­do­we Cen­trum Empa­tii, os. Szkol­ne 26a, Nowa Huta.

Do zoba­cze­nia! 

Print this page
#newsletter
Bądź na bieżąco