Joga w Nowej Hucie – kurs dla początkujących

  • wtorek 07.02.2023
  • godzina: 17:00 - 18:15

Czy wydaje Ci się, że joga jest tylko dla rozciągniętych i elastycznych? Być może szukasz “swojej” formy aktywności, ale jeszcze nie trafiłeś/trafiłaś na tę idealną? A może szukasz praktyki, która obudzi Twoje ciało, jednocześnie kojąc umysł? Jeżeli któreś z powyższych rezonuje z Tobą, to nasz kurs Vinyasa Jogi jest dla Ciebie!

W czasie kursu:
– Dowiesz się co to jest Surya Namaskar, asana, pranayama, bandha i kriya
– Nauczysz się jak wykorzystać oddech i poczuć miękkość w vinyasa jodze
– Zwiększysz siłę i stabilność całego ciała
– Wzmocnisz core i lędźwia
– Uelastycznisz biodra i tyły nóg
– Doświadczysz aktywizującego wpływu wygięć do tyłu
– Skorzystasz z jogi jako neurotreningu mózgu
– Poznasz techniki oczyszczające i kontroli oddech
– Ożywisz kręgosłup dzięki skrętom
– Poczujesz balans i równowagę
– Przygotujesz się do stania na barkach i na głowie!

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie kursu, pisz śmiało. Z przymrużeniem oka ostrzegamy, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i jeżeli rozsmakujesz się w jodze, to może ona stać się piękna przygodą na całe życie.

TERMIN: 2 do 27 lutego
ZAJĘCIA: poniedziałki i czwartki
GODZINA: 17:00 – 18:15
PROWADZI: Iwona Krzyżanowska i Marta Zajbert
CENA: 350 zł/ 8 zajęć – Na ten kurs NIE akceptujemy kart MultiSport Plus i OK System.
ZAPISY: Chcesz dołączyć? Zarezerwuj miejsce bezpośrednio przez nasz grafik: https://app.fitssey.com/…/3AD64772-2C7A-BFF6…/overview

LOKALIZACJA: Dom Utopii os. Szkolne 26 A 31-977 Kraków-Nowa Huta

Zajęcia odbywają się w zamkniętej grupie, gdzie uwaga nauczyciela skierowana jest całkowicie na praktykujących. Zajęcia prowadzone są w atmosferze otwartości i zrozumienia dla ograniczeń uczestników, w wypadku problemów z wykonaniem asan nauczyciel zaproponuje warianty zastępcze, dostępne dla uczestnika.

WAŻNE!
1. Na kurs obowiązują zapisy.
2. Na ten kurs NIE akceptujemy kart MultiSport Plus i OK System.
3. Prosimy o przemyślane zapisy – w przypadku rezygnacji z kursu wpłacona kwota nie są zwracana.
4. Karnety są imienne i nie ma możliwości przepisania karnetu na osobę trzecią.
5. Jeśli chcesz od nas fakturę, daj przy zapisie. 

O prowadząceych

Iwona Krzyżanowska:
Na macie stanęłam po raz pierwszy w 2006 roku i od razu wiedziałam, że kiedyś sama będę uczyć. Jestem nauczycielką dynamicznej jogi od 2015 roku. Ukończyłam kurs nauczycielski “Jogi Akademickiej”, regularnie uczestniczę w warsztatach ashtanga i vinyasa jogi, kursach anatomii, a przede wszystkim uczę się z codziennej praktyki własnej i obserwacji moich uczniów. 
Moja technika opiera się na czuciu, oddechu, świadomej kontroli i umiejętności angażowania ciała. Każde zajęcia planuje tak, żeby były okazją do rozwoju, a jednocześnie reaguje na to, co się pojawia u moich uczniów. Dzielę się wskazówkami technicznymi, jednocześnie tworząc bezpieczną przestrzeń do indywidualnej eksploracji.  
Poza matą, szyję ubrania i robię swetry na drutach. Uwielbiam górskie wędrówki śpiąc pod namiotem i miejskie wycieczki. Lubię próbować nowych sportów, a od czasu do czasu przebiegnę jakiś maraton. 

Marta Zajbert: 
Kocha dużo i kocha mocno – jogę, naukę języków, koty, dotyk, pracę z ciałem i z drugim człowiekiem. Nieustannie w ruchu i w eksploracji tego, jak efektywniej budzić czucie i świadomość. Marta to okiełznany chaos. Dzieląc się z innymi jogą, łączy spokój yin jogi, czucie głębokie jogi powięziowej i medytacje o tantrycznym rodowodzie z ogniem ashtangi. I to właśnie ashtanga jest jej pierwszą i największą miłością, którą pielęgnuje od lat.

Kup bilet
Print this page
#newsletter
Bądź na bieżąco